שמונה סיבות להזמנת חברת ניקיון - א.ב.ס משה חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שמונה סיבות להזמנת חברת ניקיון

 
 

חברת ניקיון, פתרון קל ויעיל

 

כמה פעמים ערכתם מסיבה גדולה בבית, אירחתם את כל המשפחה לארוחת חג או סתם לא מצאתם אתהזמן לנקות את הבית והתפללתם לגא.ב.ס? בעבר היה ניקיון על ידי אנשי מקצוע בתשלום נחשב בגדר מותרות בלבד, אך ככל שהזמן עובר, העולם מתפתח, ולנו יש פחות זמן פנוי, נושא ניקיון הבתים בתשלום הופך להיות חלק אינטגרלי מחיי כולנו. 

וגם בכל הנוגע לניקיון מרחבים גדולים, כמו בתי ספר, משרדים ומוסדות שונים, ספק אם אי פעם הניקיון היה יכול להתבצע על ידי אדם יחיד, וגם אם השכילו להבין שדרושים מספר עובדי ניקיון,ספק אם חשבו לאגדם תחת חברה אחת, חברת ניקיון שתדאג לקבץ את כל עובדי הניקיון תחת קורת גג אחת. 

 
 
 
חברת ניקיון
 
 
 

שמונה סיבות שבגינן רצוי, ואפילו כדאי להזמין חברת ניקיון

 

1.  חיסכון בזמן - בתוך עומס החיים שלנו והשגרה המתישה, ברבים מן הפעמים אנחנו פשוט לאמ צליחים למצוא את הזמן המתאים והמספיק לנקות את הבית. תנו לחברת אחזקה להפוך את המקום מושבכם למצוחצח בלי לבזבז על כך זמן, שכידוע, הוא מצרך נדיר בימינו.

2.  איכות הניקיון - כשם שתבחרו לקבל טיפול רפואי מאדם שהוסמך לכך ולא מחבר, או תעדיפו לתקן קרע בבגד א.ב.סתופרת ולא א.ב.ססנדלר, כך נכון הדבר גם לגבי עולם הניקיון. איכות המוצר (שבמקרה שלנו הוא רמת ניקיון החלל שלכם) עולה כאשר הוא ניתן על ידי אדם או חברה המוסמכים לכך.

3.  הם יודעים באיזה חומרים להשתמש - לחברה או אדם המתמחים בניקיון ישנו מגוון רחב שלחומרי ניקיון המתאימים באופן מדויק למה שעליהם לנקות. כך לדוגמא, לרובנו לא יהיה בבית תכשיר נגד עובש בחדר האמבטיה, לחברת הניקיון, סביר להניח שכן.

4.  כמה עובדי ניקיון במקביל יכולים להשתלט על מרחב גדול - מרחבים גדולים, כמו מוסדות שונים, בתי ספר, אוניברסיטאות ובתי חולים, דורשים יותר מאשר עובד ניקיון אחד. חבר אחזקה שהיא גדולה מספיק, תוכל לספק לכם את כמות העובדה הדרושה, ותדע לסנכרן בין העובדים במשמרות השונות.

5.  מחויבות לשירות ברמה גבוהה - חברה שמכבדת את עצמה, תספק לכם את השירות ברמה הגבוהה ביותר שהיא יכולה לתת. על כן, חשוב לבחור בחברת אחזקה שאכן מחויבת לכם וערבה לניקיון יסודי ואמינות עובדיה.

6.  חברה לעומת אדם פרטי זמינה יותר מבחינת ימים ושעות - נסו להיזכר בפעם האחרונה שהתקשרתם למנקה הפרטי שלכם ולא היה לו מקום, משום שבדיוק מחר חל ערב החג והיומן שלו מפוצץ עד אפס מקום. חברה ייעודית לניקיון, המעסיקה מספר עובדים תספק פיתרון במובן הזה- ניתן לקבוע ניקיון בהתראה יחסית קצרה ולמגוון רב יותר של מועדים.

7.  הסיכוי שחברה תעלם ביום בהיר אחד, קטן בהרבה לעומת אדם פרטי - משום שחברה פועלת על פי תקנות מסוימות ובעלת אחראיות על כמות רבה יותר של אנשים, לא סביר הדבר שלאחר שתיאמתם ניקיון עבור דירתכם או כל חלל אחר, תתקלו פתאום בחוסר מענה מצידה.

8. חברה ייעודית לניקיון, עוברת שינויים וחידושים כל העת - חברה רצינית, תדאג להיות מעודכנת בשיטות הניקיון החדישות ביותר והמשוכללות ביותר, לטובת הצרכן. ציוד שבתור אנשים פרטיים אין לנו גישה אליו, הואמנת חלקן של חברות הניקיון.

 

בכל הנוגע לשירות אמין ומקצועי - בחרו רק ב- משה שירותי ניקיון ואחזקה בע"מ

 
וודאו כי אתם בוחרים בחברת ניקיון המעניקה לכם את השירות האיכותי, המקצועי והזמין ביותר שקיים בשוק, בהתאם לצרכיכם האישיים. מהבחינה הזאת, משה שירותי ניקיון ואחזקה,היא התשובה בשבילכם.

 
לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות חייגו 072-3227209
 
חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]