שירותי ניקיון בפתח תקווה - א.ב.ס משה חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי ניקיון בפתח תקווה

 
 
אם אתם רוצים להעלות את איכות חייכם בפעולה אחת פשוטה, פשוט תתקשרו אלינו ותראו כיצד הבית שלכם יהיה נקי ומבריק כל יום. הניקיון הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר לחיים נוחים ואיכותיים וכשמדברים על העולם העסקי יש לו חשיבות מכרעת גם הרושם שהעסק מייצר. אנו ב-א.ב.סמשה שירותי ניקיון ואחזקה ע"מ כאן לשירותכם לשירותי ניקיון בפתח תקווה על הצד הכי טוב שיש!
 
 
 
שירותי ניקיון בפתח תקווה
 
 

שירותי ניקיון לכל המגזרים

 

אנו ב-א.ב.סמשה שירותי ניקיון עובדים עם כל המגזרים ו-יכולים לבצע את כל סוגי הניקיונות. אם אתם רוצים לדאוג לניקיון של הבית הפרטי שלכם אנו נהיה שם כדי להבריק כל מרצפה בסלון, כל אריח קרמיקה במטבח וכמובן הכול ביסודיות ובמקצועיות. יש ברשותנו מגוון רחב של אמצעי ניקיון ומכונות שטיפה שיעזרו לנו להשיג את המטרה בצורה הכי טובה והכי מהירה שיש. גם במגזר העסקי כבר תרמנו רבות למאות עסקים וחברות.

 

ניקיון מקצועי ללא פשרות

 

כול אחד רוצה לראות את הבית או המשרד שלו נקי אך הגשמת המשימה לא תמיד כל כך פשטה. לפעמים אי אפשר למצוא את הזמן כדי לנקות ובטח לא בצורה יסודית, ואז נוצר מצב שהמקום משרה עלינו אווירה רעה ולעתים אף לא בריאה. במקום לדאוג לפנות זמן והרבה זמן מאמץ מיותר, תתקשרו אלינו ואנו נתאים את סוג הניקיון למה שמתאים לכם. שירותי ניקיון בפתח תקווה מעולם לא היו פשוטים כל כך וכשאנו בסביבה, תהיו בטוחים שהבית שלכם יבריק כי א.ב.סו אין פשרות!

 
 

ניקיון גם בשעות המאוחרות של היום

 
 
 
רוצים שהמשרד יהיה נקי ומצוחצח או מדאיג אתכם שתפוקת העובדים תיפגע? רוצים לנקות את הבית אך אין לכם הרבה חלונות אפשריים לנוכחותם של צוות הניקיון? רוצים לנקות את הבית באופן יסודי לקראת אירוע בהתראה קצרה? זה לא משנה איזה ניקיון אתם צריכים ובאלו שעות, אנו נהיה שם לצדכם. כחלק משירותי ניקיון שבאים לקראת הלקוח ומבינים את צרכיו עד לפרטים הקטנים ביותר יש צורך לשירות גמיש שמתאים לשעות שנוחות לו. צוות הניקיון שלנו יהיה שם בשבילכם, גם בהתראה קצרה וחד פעמית וגם לעבודה שוטפת, גם מוקדם בבוקר וגם מאוחר בערב!
 
 
 
 
 

אין כזה דבר 'ניקיון מסובך'

 
 
 
לא מעט פעמים יצא.ב.סולנו להיתקל באזורים עד כדי כך מלוכלכים שלא האמנתם שאפשר בכלל לנקות אותם. אם זו נראית לכם משימה בלתי אפשרית, אנו –א.ב.סמשה שירותי ניקיון ואחזקה בע"מ חברה למשימות בלתי אפשריות. הצוות שלנו יכול להפוך הכול לאפשרי והלקוחות שלנו מופתעים כל פעם מחדש. גם ניקיונות קשים במגזר התעשייתי וגם ניקיון אחרי שיפוץ, שידוע בקשיים הרבים שלו, יחד עם ניקיונות אחרי אירועים ועוד, תמיד יוגשמו במלואם כשזה תלוי בנו!
 
 

כל הטיפולים לבית מושלם

 
 
 

שירותי ניקיון בפתח תקווה יכולים להיות בסיסיים ומתקדמים והכול תלוי במה שאתם הלקוחות רוצים וצריכים. אם אתם רוצים שנגיע רק כדי לנקות ניקיון בסיסי שכולל טאטוא, שטיפה ופינוי אשפה, לא תהיה לנו כל בעיה להתייצב מתי שתאמרו לנו ולהתחיל לנקות. לעומת זאת אם תרצו ניקיון הרבה יותר מעמיק שכולל גם פוליש לרצפה, ניקיון שטיחים, ניקיון פינות ישיבה יסודי וניקיון וילונות, רק תאמרו לנו ואנו כבר נראה לכם איך עושים זאת המקצוענים – ובמחירים הכי משתלמים שיש!

אם אתם צריכים שירותי ניקיון בפתח תקווה, אתם כבר יודעים למי לפנות. אחרי ניסיון של שנים ומעגל רחב של לקוחות שרק גדל משבוע לשבוע, תהיו בטוחים שהכתובת לניקיון איכותי היא א.ב.סו!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]