שיטות להסרת שומן מהרצפה - א.ב.ס משה חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיטות להסרת שומן מהרצפה

 
 

כתמי שומן על רצפות הבית פוגעים במראה הדירה כולה

כאשר רצפת הבית מתלכלכת ומתמלאת באבק ובכתמים היא משווה לדירה כולה מראה מוזנח ומלוכלך. רצפה מבריקה ונקייה מכתמים גורמת לחלל כולו להיראות מבריק ומצוחצח, ויוצרת תחושה נעימה בקרב יושבי הבית. 

אחד מסוגי הכתמים המרגיזים ביותרהנו כתמי שומן המצטברים לרוב על רצפות המטבח או בסביבת חדר האוכל. גם כתמים אלו פוגעים במראה החדר, ומומלץ להסירם בהקדם - בעצמכם או בעזרת שירותיה האדיבים של חברת ניקיון. 

 
 
 
חברת ניקיון
 
 

מספר טיפים לטיפול מהיר בכתמי שומן על הרצפה

 

כדי לנקות במהרה כתמי שומן מרצפות הבית, מומלץ לספוג תחילה את השומן שהצטבר במקום באמצעות נייר סופג או מגבת. לאחר מכן, תוכלו לבצע שטיפה מקיפה ויסודית של הרצפה. בעת השטיפה חשוב להקפיד על שימוש בחומרי ניקוי המתאימים לסוג הרצפות או האריחים שברצונכם להבריק, ולא.ב.סרוג מן המינון של חומר הניקוי המומלץ בהוראות היצרן. כתמי שומן עקשניים שלא ירדו גם במהלך הספונג'ה ידרשו ככל הנראה שימוש בשיטות מתקדמות יותר להסרת חומרים שומניים. 

 

להסרת כתמים עקשניים במיוחד – היעזרו בשירותיה של חברת ניקיון

 

כתמי שומן עשויים להיות כתמים עקשניים במיוחד, המסרבים לרדת בשיטות ניקיון פשוטות. לצורך הסרתם, תוכלו תמיד להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית. חברת ניקיון מציעה  את מגוון פתרונות הניקיון המתקדמים ביותר, לרוב בשיטת פוליש איכותית המתאימה במיוחד להסרת כתמים מסוג זה. 

ניקוי בעזרת פוליש הנו יסודי ומקיף בהרבה משטיפה רגילה, ומתבצע בעזרת מכונה ייעודית לליטוש הרצפות. בסיום הקרצוף נמרחת שכבת ציפוי וקס על הרצפה, המשווה לה גם עמידות לאורך זמן וגם מראה מבריק ומודרני. 

 

לא כדאי לחכות עד לפסח בשביל לערוך את הניקיון היסודי הבא

 

ככל שתמתינו יותר זמן עד להסרת כתמי השומן מרצפות הבית, כך יהפכו הכתמים לעקשניים יותר וקשים יותר להסרה. מה גם, שבינתיים תאלצו לסבול את מראה הכתמים ולהתרגז מהלכלוך שפשט בבית. 

לכן, לא מומלץ לחכות עם הסרת הכתמים המורכבים עד לניקיון היסודי הבא – ולערוך מדי מספר שבועות סבב ניקיון בכלל חלקי הבית. כך תבטיחו לעצמכם מגורים בסביבה נקייה, שמורה ונעימה. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]