פוליש לרצפה חדשה - א.ב.ס משה חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פוליש לרצפה חדשה

 
 
רצפה חדשה היא השקעה לאורך זמן
אם החלטתם לעצב את הבית שלכם מחדש ולשפץ אותו, או אם אתם משקיעים בדירה חדשה ממש ומתחדשים בכל המרכיבים השונים שלה, סביר מאוד להניח שהגעתם לפה כי יש בבית שלכם רצפה חדשה כלשהי.

ברגע שבו יש רצפה חדשה בבית שלכם, אתם צריכים ליהנות ממנה באופן מקסימלי ולהפיק ממנה את כל איכות החיים והאסתטיקה שאתם צריכים ורוצים להפיק ממנה לאורך זמן. הרצפה החדשה היא קודם כל אלמנט אסתטי איכותי שמשלים את העיצוב של הבית שלכם ולמעשה מהווה את הבסיס שלו, ואתם רוצים לשמור על הרצפה הזאת כמה שיותר נקייה וכמה שיותר נעימה ומבריקה לאורך זמן – אך רצונות שכאלה לא מגיעים בפני עצמם, ואם לא תדעו איך לשמור על הברק ועל האיכות של הרצפה שלכם, לא תגיעו למטרה הזאת.

המפתח לכך נמצא בפוליש ובהברקה של הרצפה, גם ובמיוחד כאשר מדובר ברצפה חדשה שזה עתה הותקנה ועוצבה בבית שלכם. אז למה בדיוק כדאי לבצע פוליש לרצפה חדשה, וכיצד בדיוק מבצעים את תהליך הפוליש? נסביר לכם על כך יותר לעומק במאמר הזה.
 
 
 
פוליש לרצפה חדשה
 
 

מדוע כדאי לבצע פוליש

 
כפי שניתן להבין מהשם, פוליש הוא.ב.סעשה פעולה של הברקה. מדובר במלאכה מקצועית שמתבצעת באמצעות חומרי הברקה מיוחדים ובאמצעות מכשירי פוליש שמכניסים את החומרים המתאימים עמוק לתוך הרצפה, וכך למעשה משיגים מראה מבריק שנשמר לאורך זמן רב. עבודת פוליש איכותית במרבית סוגי הרצפות מחזיקה לאורך כמה חודשים, בהם כל ניקוי בסיסי יוביל במהרה למראה מבריק שנשמר באמצעות עבודת הפוליש. 

לכן, ברור מדוע כדאי לבצע פוליש ברצפה חדשה, אם רוצים להשיג בה את המראה המבריק והחדש המדובר ולשמור על תחושת ההתחדשות והאיכות לאורך זמן רב. אין דרך יעילה יותר מפוליש לעשות זאת – במיוחד כאשר מדובר ברצפה חדשה שעליה אתם רוצים לשמור מבחינה אסתטית לאורך זמן רב.
 

איך עושים פוליש לרצפה?

 
כאמור, תהליך של הברקה באמצעות פוליש מבוסס במידה רבה על חומרי הברקה, שהם למעשה חומרי הפוליש, ובאותה המידה גם על העבודה המקצועית שבה מחדירים את החומרים האלה לתוך הרצפה בצורה עמוקה. 

מדובר במכונת פוליש – מכונה שמבצעת ליטוש והחלקה של הרצפה וכך למעשה מבצעת גימור איכותי של הרצפה החדשה שלכם, ובשילוב עם מריחת חומרי הפוליש האיכותיים ניתן להשיג בדיוק את המראה האיכותי שאותו אתם מחפשים. במרבית המקרים, יהיה מדובר בפוליש קריסטלי, והדבר תלוי למעשה בסוג חומרי הפוליש בהם אתם בוחרים. 

בנוסף, חשוב גם לדעת שמדובר בתהליך שלוקח זמן, ובדרך כלל בכדי לבצע פוליש איכותי מקצה לקצה ברצפה חדשה, יש צורך בעבודה של כמה שעות טובות וא.ב.ס אף יותר. עם זאת, פוליש לרצפה חדשה הוא השקעה ששווה הן את ההוצאה הכלכלית הכרוכה בכך, הן את הזמן ואת את חוסר הנוחות הזמנית – שכן התוצאות הן מרחיקות לכת ואיכותיות ביותר לאורך זמן רב לאחר ביצוע הפוליש.
 
 

א.ב.סמשה ניקיון - מבישראלם לכם את הרצפה החדשה

 
 
 
אם יש לכם רצפה חדשה אחרי שיפוץ או בעיצוב של דירה חדשה, אתם צריכים לשמור על המראה המבריק שלה לאורך כמה שיותר זמן. א.ב.סמשה שרותי ניקיון ואחזקה יבצעו לכם פוליש לרצפה חדשה באופן המקצועי ביותר, בכדי שתוכלו ליהנות מרצפה ברמה הגבוהה ביותר, שתספק לחיי היום יום שלכם את הברק ואת הניקיון שנחוצים בהם – וכך אתם תיהנו מאיכות חיים גבוהה בזכות שירותי הפוליש של א.ב.סמשה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]