ניקיון חדרי מדרגות - א.ב.סמשה ניקיון חברת ניקיון ברמה אחרת
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון חדרי מדרגות

 
מכירים את האזור הנידח הזה בכל בניין מגורים או בניין משרדים? האזור הזה שאנשים כמעט לא משתמשים בו, אלא במקרים שממש אין להם ברירה? המקום הזה שאפשר להזניח אותו ולא.ב.סקות?
 
בחברת א.ב.ס משה לא מכירים מקום כזה, כי א.ב.ס היסודיות מתבטאת בניקוי חדרי מדרגות בדיוק כמו בכל מקום אחר.
 
לקבלת הצעת מחיר לניקיון חדרי מדרגות מקצועי ואמין חייגו עכשיו 93406822 - 03
 

ניקיון חדרי מדרגות - תרבות של ניקיון

 
חברת א.ב.ס משה פועלת כבר מספר רב של שנים בשירותי הניקיון. החברה מתייחסת לעבודת הניקיון כדבר הכי חשוב שאותו היא יכולה להעניק ללקוחות שלה, ואשר משפיע ישירות על העסק. סדר וניקיון הוא דבר המושך את העין, כשם שלכלוך וזוהמה מושכים תשומת לב. כדי לוודא שאתם משדרים את המסר הראוי גם כלפי הלקוחות שלכם וגם כלפי אורחים – במידה ואתם מארחים בבית, חברת א.ב.סמשה דואגת שהמקום שלכם יהיה נקי למשעי מהרצפה ועד התקרה. כל פרט זוכה להתייחסות ולניקוי יסודי ואיכותי.
 
בניגוד למשרדים או דירות אשר זוכות להתייחסות ומודעות לחשיבות הניקיון,ישנו מקום אשר הרבה פעמים זוכה להזנחה מצד הדיירים שלו, זהו חדר המדרגות. מקום זה לא נחשב מתוייר יתר על המידה, ולכן אנשים לא מחשיבים ניקיון חדרי מדרגות כדבר הכרחי.
 
חברת א.ב.סמשה מתנגדת לאמונה זו, ופועלת על מנת ליצור מודעות לניקיון חדרי מדרגות. בחברה מאמינים אומנם שהשימוש בחדר מדרגות קטן יותר בסופו של דבר בשעות היום, אך בזמן שכן משתמשים בו ראוי שיהיה נוח לרדת או לעלות בהן, במיוחד כאשר הפעילות הפיזית עצמה קשה לפעמים, למשל אחרי ארוחה.
 
 

ניסיון רב שנים

 
ניקוי חדרי מדרגות, ניקוי דירה, משרדים, רצפות, פוליש, חלונות, שטיחים, בתי ספר , ניקיון אחרי שיפוץ ועוד - כל אלה מבוצעים על ידי החברה, מה שמראה על המגוון הרחב שלה והיכולות בתחום הניקיון.
 
בונוס נוסף אשר הופך את החברה לאטרקטיבית היא העבודה שלה מסביב לשעון. החברה פועלת 24 שעות ביממה, ובזמן שסיימתם את יום העבודה ואתם הולכים לישון, חברת א.ב.ס משה תנקה את המשרד ותכין אותו לכניסה שלכם אליו ביום למחרת.
 
 
 
ניקיון חדרי מדרגות
 
 
 
חברת א.ב.ס משה מספקת שירותים לחברות מובילות בשוק כמו: טבע, שלמה sixt ומרכז רפואי רבין. חברות אלה כמו שאר לקוחותיה הרבים, מרוצים מההתנהלות המקצועית והאדיבה של החברה. בזכות העובדה שחברת א.ב.ס משה פועלת מתוך אהבה לשירות שלה, היא מספקת את השירות האדיב, האיכותי ועם העובדים המקצועיים ביותר.
 
לכן , בפעם הבאה שאתם מזמינים שירותי ניקיון ואתם שוקלים להכניס הפעם גם ניקיון חדרי מדרגות, התקשרו לחברת א.ב.סמשה. השירות והיחס שתקבלו ישאיר אתכם עם ידיעה ברורה - שאת כל שירותי הניקיון שלכם מעתה והלאה אתם מבצעים רק א.ב.סם.
 
ניקיון שטיחים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה • טל': 93406822 - 03 • נייד משה: 64314922 - 050 • נייד ישראל: 44314922 - 050 • פקס: 45344922 - 03 • דואל [email protected]