ניקיון דירה חדשה - בשביל לגור באושר - א.ב.ס משה חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון דירה חדשה

 
ניקיון דירה חדשה מתבצע על ידי חברות מקצועיות בלבד וזאת במטרה להשיג תוצאות משביעות רצון. את הניקיון יכולים להזמין בעלי הדירה בעצמם, או הקבלן האחראי על הפרויקט. השאיפה היא.ב.סיים את הניקיון מוקדם ככל האפשר וכך להבטיח א.ב.סס מהיר. הניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהכנת הדירה לקראת הא.ב.סס ויש לו גם משמעות בטווח הארוך. באמצעות הניקיון ניתן למנוע נזקים ולטפל בכל הלכלוך המצטבר במהלך הבנייה.
 

מעבר לכל האמור לעיל, יש מספר הבדלים משמעותיים בין ניקיון רגיל של נכסים, עסקים ובתים לבין ניקיון דירה חדשה:

 
 
א. פסולת בניין – רק במהלך ניקיון דירה חדשה נדרשת החברה לבצע פינוי של פסולת בניין. על פי החוק יש לפנות את הפסולת רק לאתרי הטמנה מורשים.

ב. ניקוי כל סוגי הרצפות – דירות חדשות נבנות כיום על בסיס סוגים שונים של רצפות. תפקידה של חברת הניקיון הוא בין היתר לשמור על אחידות התוצאות ברצפות גרניט, פורצלן, קרמיקה, שיש, פרקטים ועוד.

ג. הסרת אבק – בעת ניקיון דירה חדשה ישנה התמקדות מיוחדת בהסרת אבק מהקירות, התקרות, הפנלים ופתחי האוורור. הסרת אבק כזו אינה מתבקשת בדרך כלל בדירות מאוכלסות וגם לא במשרדים, א.ב.סות תצוגה או אפילו מחסנים.
 
 
 
ניקיון דירה חדשה
 
 
 
חייגו עכשיו 12315923 - 03 ונשמח מאוד לעמוד לשירותכם
 

מעבר לדירה חדשה הוא תהליך מרגש ומשמעותי ביותר

 
אנשים רבים מעבירים חיים שלמים בלי לדעת מה התחושה של לעבור לדירה חדשה משל עצמם. זוהי עובדה פשוטה,שנובעת מכך שדירות חדשות הן בראש ובראשונה השקעה עצומה מבחינת כלכלית, ושהמגמה הזאת לא עומדת להשתנות בשנים הקרובות – נדרש הון רב מאוד והשקעה ארוכת שנים בכדי שנוכל להרשות לעצמנו להשקיע בדירה חדשה לגמרי, ולכן כשאנחנו עושים זאת – אנחנו רוצים לעשות זאת נכון. מעבר לדירה חדשה הוא תהליך שבו אנחנו בוחרים כל פרט מבחינה עיצובית ומבחינה פרקטית בדירה החדשה שלנו, על מנת להבטיח לעצמנו איכות חיים כמה שיותר גבוהה מהרגע שבו ההשקעה שלנו מגיעה לכדי מציאות. אנחנו מבצעים שיפוצים שונים, מבצעים הובלות של חפצים מהדירה הקודמת שלנו, צובעים ומעצבים – הכל על מנת שנוכל ליהנות מהדירה החדשה שלנו באופן מקסימלי. בשלב זה, הדבר החשוב ביותר שנוכל לעשות הוא.ב.סנות לחברת ניקיון מקצועית שתבצע ניקיון דירה חדשה – אך רבים שוכחים את השלב החשוב הזה, ונפגעים כתוצאה מכך. כעת, נבין מדוע זה בדיוק חשוב כל כך.

 

מדוע כדאי לנקות דירה חדשה לפני הכניסה אליה?

 
· למה חשוב לנקות דירה חדשה? כפי שכבר הסברנו, דירה חדשה היא השקעה עצומה, שצריכה לספק לכם את איכות החיים שבה אתם משקיעים כל כך הרבה זמן, כסף ומאמץ ברגע שבו אתם נכנסים אליה. עם זאת, איכות חיים לא יכולה להתקיים אפילו קצת בלי ניקיון. דירה מלוכלכת, מן הסתם, היא.ב.ס באה בחשבון כאשר אנחנו מדברים על דירה חדשה והשקעה גדולה כל כך,וחשוב שהיא תהיה כמה שיותר נקייה. הדבר משמעותי עוד יותר כשלוקחים בחשבון את זה שתהליך הבנייה של הדירה, העיצוב שלה והשיפוץ שלה, וההובלה שלנו אליה – כולם יוצרים לא מעט לכלוך. אם אנחנו לא מנקים את הלכלוך הזה בצורה מקיפה ומקצועית, הפגיעה היא כולה בנו. עוד פרמטר שחשוב לזכור הוא שבטרם אנחנו נכנסים לדירה היא בדרך כלל עומדת ריקה לא מעט זמן, וכך מצטבר לא מעט אבק ועוד לכלוך שהוא.ב.ס בהכרח נראה לעין –ואנחנו צריכים לבצע ניקיון דירה חדשה בצורה מקיפה ומקצועית בכדי שנוכל ליהנות ממנה באמת ברגע כניסתנו אליה.

· איך לנקות את הדירה? הפתרון היעיל ביותר לניקיון דירה חדשה טמון כמובן בשירות מקצועי של חברת ניקיון אליה תפנו לצורך המטרה הזאת. רק חברת ניקיון מקצועית תדע לבצע עבורכם את ניקיון הדירה המקיף והאיכותי שנחוץ לכם מקצה לקצה. חשוב מאוד לזכור שניקיון הוא.ב.ס רק שטיפה בסיסית של הרצפה, והניקיון בדירה שלכם צריך להתאים לכל משטח ולכל רהיט ופריט בבית, ולהתבצע בצורה מקיפה ומקצועית על ידי אנשי מקצוע בתחום הניקיון – ורק כך ניתן להבטיח באמת את הסביבה הנקייה לחלוטין, בלי שיירי לכלוך ואבק באשר הם. עם חברת הניקיון המתאימה והאמינה שלכם, אתם יכולים להיכנס לדירה החדשה שלכם בראש שקט ובידיעה שמדובר בסביבה נקייה שנעים ובריא.ב.סהות בה.
 
 

בחירת חברת ניקיון יעילה לדירה החדשה והמבריקה שלכם

 
אם אתם מחפשים חברת ניקיון עבור ניקיון דירה חדשה, ורוצים להבטיח כי הניקיון יתבצע על הצד הטוב ביותר מקצה לקצה, עם הקפדה על כל פרט ועם ניקיון שיורד לרמת גרגר האבק, אנו מספקים לכם בדיוק את הפתרון שאתם מחפשים. פנו אלינו ואנחנו כבר נדאג להגיע לדירה החדשה שלכם ולוודא שהיא מתאימה ומוכנה לכניסה שלכם לחיים החדשים שלכם בתוכה, עם ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.
 
 
את כל היתרונות של ניקיון דירה חדשה ניתן להשיג רק במידה ומשקיעים בבחירת חברה יעילה ומנוסה. חברת א.ב.ס משה מציעה שירותי ניקיון אחרי שיפוץ ומתאימה גם לעבודות מיוחדות בדירה חדשה.

כל אחד מהנציגים שלנו יכול לספר לכם על שירותי ניקיון מתקדמים ואיכותיים. נשמח לעמוד לרשותכם ולנקות את הדירה גם מבפנים וגם מבחוץ, תוך הקפדה על לוח הזמנים ומחירים אטרקטיביים ללא תחרות.
 
 
 
ניקוי דירה חדשה
 
 
 
השאירו פרטים באתר או צרו קשר עם נציגי החברה בהקדם.
 
לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות חייגו 12315923 - 03
 
חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה • טל': 12315923 - 03 • נייד משה: 64314922 - 050 • נייד ישראל: 44314922 - 050 • פקס: 45344922 - 03 • דואל [email protected]