ניקיון בתים - א.ב.ס משה חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון בתים

 
 
הסירו דאגה מלבכם – היעזרו בחברת ניקיון לצורך ניקיון הבית
 

 

תחזוקה שוטפת של הבית היא איננה משימה פשוטה כלל וכלל. מלבד הדאגה המתמדת לתא המשפחתי, תיקון תקלות בלתי צפויות, פעולות הכנה לקראת העונה הגשומה וכו' – נדרש בעל הבית לדאוג כמובן גם לשמירה על ניקיונו. בית מלא.ב.סלוך יוצר מראה מוזנח ולא מזמין, ובמקרים מסוימים יכול להוביל גם להתפרצות של מפגעי תברואה חמורים. 

כדי להסיר דאגות אלו מלבכם, מומלץ בחום להיעזר בצורה תדירה בשירותיה של חברת ניקיון אשר מתמחה בניקיון בתי מגורים. 

 
 
 
ניקיון בתים
 
 
 

רצפה מבריקה ופנלים מצוחצחים – ניקיון מא' ועד ת'

 

חברת ניקיון אשר מכבדת את עצמה מציעה ללקוחותיה שירותי ניקיון מא' ועד ת', החל מצחצוח הפנלים וכלה בהברקת הרצפות. בעת ההעסקה של החברה תוכלו להדגיש בפני צוות העובדים מהם הפרטים או האזורים אשר יותר חשובים לכם לניקוי (חדרים מסוימים דוגמת המטבח או חדר השירותים, הברקת חלונות, ניקוי מסילות בארונות וכו'). 

זכרו כי חברת הניקיון מעניקה לכם שירות אשר אתם משלמים עבורו, ולכן מחויבת להעניק לכם בית נקי בדיוק כמו זה שאתם חולמים עליו. אל תחששו להדגיש מהם הסטנדרטים שלכם לניקיון – רק כך תוכלו להבטיח כי תקבלו בסופו של יום מוצר ממנו אתם מרוצים.  

 

נעזרים בחברת ניקיון על בסיס קבוע וכחלק מהשגרה

 
א.ב.ס משה שרותי ניקיון ואחזקה בע"מ מציעה לקהל לקוחותיה שירותי ניקיון מגוונים, אותם ניתן לשכור הן על בסיס קבוע והן באופן חד פעמי. שירותי הניקיון הקבועים מתאימים לכל מי שמעוניין ויכול להרשות לעצמו להיעזר בחברת ניקיון בצורה שוטפת, על בסיס יומי, שבועי או חודשי – כתלות בצרכי הלקוח. היעזרות קבועה בשירותי ניקיון בתים תאפשר לכם לנקות את הראש מדאגה לניקיון הבית או העסק ולהתפנות להשקיע בעיסוקים אחרים דחופים יותר. 

בזכות המחירים ההוגנים של חברת הניקיון שלנו,זו כבר איננה פריבילגיה אשר שמורה למיעוט שיכול להרשות לעצמו שירות שכזה. אל תהססו ופנו גם אתם לתיאום סשן ניקיון ראשון בביתכם. 

 

ניתן לשכור שירותי ניקיון באופן חד פעמי ולקראת אירועים

 

במידה ואינכם נעזרים בשירותיה של חברת הניקיון על בסיס קבוע, תוכלו כמובן להנות משירותי ניקיון בתים מתקדמים גם באופן חד פעמי. כל שעליכם לעשות הוא.ב.סצור עמנו קשר במספר הטלפון או בכתובת המייל המופיעים באתר שלנו, ונשמח להעמיד לרשותכם במהרה צוות ניקיון ייעודי למשימה הרלוונטית. 

שירותי ניקיון חד פעמיים מתאימים למשל לניקיון לאחר מעבר דירה או עסק, ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון לקראת פסח או ניקיון לקראת אירוע גדול ורב משתתפים. 

 

אנו מעניקים שירותי ניקיון לכל אזור המרכז

 

בעת בחירה של חברת ניקיון מומלץ לבחור כזו אשר מציעה את שירותיה קרוב לאזור הגיאוגרפי בו אתם מתגוררים. חברת א.ב.ס משה שרותי ניקיון ואחזקה בע"מ מפעילה את שירותיה מפתח תקווה, ומציעה שירותי ניקיון לכל הערים והישובים באזור המרכז. אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון בתים בבת ים, חולון, תל אביב או אפילו בני ברק – זוהי הכתובת האידיאלית עבורכם. 

 

א.ב.ס משה שרותי ניקיון ואחזקה בע"מ – מהחברות המובילות בשוק

 

חברת א.ב.ס משה שרותי ניקיון ואחזקה בע"מ נמנית על חברות הניקיון המובילות בשוק המקומי. מתוקף כך, החברה מקפידה לעשות שימוש אך ורק בחומרי ניקוי ובמכשירי ניקוי העומדים בכל תווי התקן הנדרשים. 

שימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים או במכשירים שאינם עומדים בתווי התקן והבטיחות הרלוונטיים עלול לגרום לנזק רב, לרכוש ולנפש. לאור זאת, חשוב להיעזר אך ורק בשירותיה של חברת ניקיון וותיקה,מקצועית ואמינה דוגמת א.ב.ס משה שרותי ניקיון ואחזקה בע"מ. 

 
לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות חייגו 12315923 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה • טל': 12315923 - 03 • נייד משה: 64314922 - 050 • נייד ישראל: 44314922 - 050 • פקס: 45344922 - 03 • דואל [email protected]