ניקוי רצפת גרניט פורצלן - א.ב.ס משה
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי רצפת גרניט פורצלן

 
 
גרניט פורצלן היא הרצפה הנפוצה ביותר בישראל כיום

סוג הריצוף הנפוץ ביותר בישראל מזה כבר לא מעט שנים הוא הריצוף שאנחנו מכירים בתור גרניט פורצלן. מדובר, ברמה הבסיסית ביותר, באריחי פורצלן, או חרסינה. אלה הם אריחי ריצוף עמידים ואסתטיים, שהמחיר שלהם הוא נמוך ולמדי והניקוי שלהם נחשב לפשוט יחסית, ולכן ברור מדוע הם צברו יותר ויותר פופולאריות עם השנים.
 
 
 
 
 

מקור השם גרניט פורצלן

 
 
אם תהיתם מדוע קוראים להם אריחי גרניט פורצלן – הרי שהסיבה לכך היא שרצו לשוות לאריחים אלה קשיחות גבוהה יותר ממה שמרמז השם "פורצלן", ולכן הוסיפו גם את האבן גרניט לשם – אך למעשה מדובר באריחי פורצלן לכל דבר ועניין, שהם עמידים הרבה יותר מכפי שתופסים את הפורצלן בציבור הרחב.
 
 
 
 

היתרונות של השימוש בגרניט פורצלן

 
 
 
אריחים אלו מצד אחד אסתטיים וקל לעצב אותם במגוון סגנונות וצבעים, ומצד שני ניתן ליישם אותם בכל סוג של מרחב, בבית או מחוצה לו, וכך מדובר בפתרון איכותי ביותר שרבים אכן בוחרים בו. אם בחרתם לעצב את הבית שלכם או כל מרחב אחר באמצעות רצפת גרניט פורצלן, אתם צריכים לדעת כיצד לבצע בצורה הנכונה ביותר ניקוי רצפת גרניט פורצלן – וזהו תהליך שבמקרים רבים הוא פחות פשוט מכפי שנדמה לכם.
 
 
 
 

ניקוי נכון של רצפת גרניט פורצלן

 
ברמה הבסיסית ביותר, ניקוי רצפת גרניט פורצלן הוא אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של רצפה זו, משום שהוא בדרך כלל לא דורש חומרים מיוחדים או התאמה לסוג מיוחד של משטח, ושטיפה פשוטה באמצעות אמצעי וחומרי הניקוי השכיחים ביותר מתאימה בדרך כלל לרצפת גרניט פורצלן באופן אידאלי. זהו יתרון משמעותי ביותר שמסביר עוד יותר מדוע רבים בוחרים בסוג זה של רצפה, אך מדובר גם במצב שחשוב להכיר את החסרונות שלו.

גרניט פורצלן היא סוג של רצפה שיכולה לספוג לא מעט לכלוך ונזק אם אנחנו לא נזהרים איתה, ומדובר גם ברצפה שאי אפשר ליישם עליה פוליש או בכלל חומרי ניקוי שבהם ישנו וקס. לכן, קשה לשמור על הניקיון שלה ברמה גבוהה לאורך זמן ויש להשקיע בו באופן קבוע – בניגוד לרצפות בהן ניתן לבצע פוליש ששומר על ניקיון הרצפה היטב לאורך זמן.

בהתחשב בכל הידוע לנו כעת, נהיה יותר ויותר ברור שיש צורך בשירותי ניקיון מקצועיים עבור ניקוי קבוע ויעיל של רצפת גרניט פורצלן.
 
 
 
 

מדוע לפנות למקצוענים

 
 
 
כאמור, ניקוי רצפת גרניט פורצלן בצורה יעילה דורש מיומנות, ויש לפנות לשירותי ניקיון מקצועיים בכדי להוציא את הניקיון לפועל בצורה קבועה ויעילה, וכך לשמור על המראה והתחושה הנקיים של הרצפה. ניקוי קבוע ושבועי יכול להיות מתיש למדי עבור מי שלא מתעסק בניקיון, וכך אם אתם לא פונים לאנשי מקצוע בתחום אתם יכולים להזניח את הרצפה שלכם ולגרום לכך שהיא תאבד מהמראה האיכותי שלה, שהוא היתרון הבסיסי שלה. לכן, אם יש לכם בבית או בבית העסק רצפת גרניט פורצלן, אתם זקוקים לשירותי ניקיון מקצועיים.
 
ניקוי רצפת גרניט פורצלן
 
 
 
 

אל תשאירו מקום ללכלוך - פנו ל- א.ב.סמשה ניקיון

 
 
 
א.ב.סמשה שרותי ניקיון ואחזקה מספקים ללקוחות הרבים שלנו את הפתרונות האיכותיים ביותר בתחום הניקיון, כאשר ניקוי רצפת גרניט פורצלן הוא כמובן אחד השירותים הבסיסיים והאיכותיים ביותר שלנו. אם יש לכם רצפה שכזו או כל סוג אחר של רצפה בבית, פנו אלינו ואנחנו נתאים יחד אתכם את מתאר הניקיון היעיל ביותר והאיכותי ביותר עבור הבית שלכם, בכדי לוודא שאתם נמצאים תמיד בסביבה נקייה ונעימה.
 
 
 
חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]