ניקוי מרצפות טרצו - א.ב.ס משה
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי מרצפות טרצו

 
 
מה הן מרצפות טרצו?
 
מרצפות טרצו הן מרצפות שאת המקור שלהן ניתן לתארך ללא פחות מלפני כמה מאות שנים, כאשר התחילו למעשה לייצר את סוג הרצפות האלה בעיר ונציה שבאיטליה. 

מדובר במרצפות המבוססות על דחיסה של חומרים יחד – מדובר בדרך כלל בבטון לבן וחצץ כיום, אך ניתן גם למצוא חומרים אחרים שיכולים להיות משולבים בסוג זה של רצפה, כאשר יוצקים את החומרים יחד ומעבירים אותם שיוף עד יצירה של מרצפות אחידות בצורה ובגודל, אך גם יחסית מגוונות במקרים רבים מבחינה המבנה והאסתטיקה. 

עד לפני כמה שנים, נחשבו מרצפות הטרצו למיושנות למדי, והיה ניתן למצוא אותן בעיקר בבתים ישנים ובמרחבים ציבוריים שעוצבו לפני כמה עשרות שנים. עם זאת, כיום המרצפות האלה חוות רנסנס מסוים, בזכות היותן זולות למדי, נוחות מאוד מבחינת השמירה עליהן, ובעלות אסתטיקה מיושנת וייחודית שרבים רוצים לשוות למרחבים שאותם הם מעצבים. 

אחד החסרונות שחשוב להכיר בכל מה שנוגע למרצפות טרצו הוא היותן 
סופגות – כאשר נשפכים עליהן חומרים שונים הן במקרים רבים סופחות את החומר וכך סופגות לכלוך רב, וחשוב לדעת כיצד להתמודד עם המצב הזה ועם ניקוי מרצפות טרצו באופן כללי.
 
 
 
ניקוי מרצפות טרצו
 
 
 

כיצד נכון לנקות מרצפות טרצו ועל מה חשוב להקפיד?

 
 
 

  • כיצד נכון לנקות? ניקוי יעיל של מרצפות טרצו דורש מיומנות, ואנחנו לא מדברים על ניקוי ושטיפה יום יומיים שאותן ניתן לבצע כמובן באמצעי השטיפה הרגילים בבית של כל אחד מאתנו. אנחנו מדברים על מצבים קיצוניים, בהם מדובר במרצפות טרצו ישנות למדי שהספיקו לספוג לכלוך רב והמראה שלהן נפגע ונשחק באופן משמעותי, ואנחנו רוצים לחדש כחלק מתהליכי שיפוצים וא.ב.סס של מבנים שונים. במצב זה, יש צורך בניקיון יסודי ביותר, והניקיון הזה בדרך כלל מגיע גם באמצעות שיוף וליטוש של המרצפות בכדי לחשוף שכבה עמוקה ונקייה יותר, ואז לבצע בה פוליש. מעבר לכך, הניקיון עצמו צריך להתבצע עם חומרי הניקוי היעילים ביותר והמתאימים ביותר עבור סוג זה של ניקיון, שהוא ייחודי לעומת מרצפות הגרניט פורצלן הנפוצות יותר בישראל כיום. כשמתאימים את הניקיון במדויק למצב הקיים, ניתן לבצע ניקוי מרצפות טרצו באופן יעיל ואיכותי.

  • על מה חשוב להקפיד? כאמור, ניקוי של מרצפות מסוג טרצו דורש יותר מסתם עבודת ניקיון בסיסית, ואם אתם רוצים להבטיח את הניקוי היעיל באמת חשוב לפנות עם כך לאנשי מקצוע מיומנים בתחום. חשוב מאוד להקפיד על ביצוע נכון של עבודת הפוליש והליטוש של המרצפות, ולא מדובר פה במלאכה שכל אחד יכול להוציא.ב.סועל בקלות רבה כל כך, אלא בעבודה מקצועית שעבורה נחוץ מכשור מקצועי ומיומנות. לבסוף, חשוב גם להקפיד לשמור על ניקיון הרצפה באופן רציף לאחר ביצוע הניקיון ולאחר שאנחנו כבר מגיעים למצב מבריק – שכן כאמור רצפת טרצו יכולה לאגור לא מעט לכלוך וחומרים מזהמים אם אנחנו לא מקפידים על הניקיון שלה באופן קבוע ויעיל.
 

א.ב.סמשה ניקיון - שירותי הניקיון שמתאימים לכל סוג משטח

 
לא כל חברת ניקיון תדע להתמודד עם מרצפות טרצו בצורה היעילה ביותר, א.ב.סלא כל חברת ניקיון היא א.ב.סמשה שרותי ניקיון ואחזקה. אנחנו מעסיקים אנשי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, שעובדים עם המכשור הטוב ביותר ומבצעים את העבודה המקצועית ביותר, בכדי לוודא את הניקיון של כל משטח ורצפה. אם אתם צריכים לבצע ניקוי מרצפות טרצו, ורוצים לבצע זאת נכון עם חברת ניקיון איכותית שתדע לנקות, לשייף ולהבריק בצורה מלאה את הרצפה שלכם – הגעתם למקום הנכון.
 
חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]