ניקוי בקיטור - א.ב.סמשה ניקיון חברת ניקיון ברמה אחרת
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי בקיטור

 
יש לכלוכים שפשוט לא יורדים מהמשטח - בין אם מדובר על שאריות של גרפיטי שרוססו על קירות הבניין שלכם, חתיכות של עובש על הקירות, שאריות של מזון שהתקשה על השטיח, ועוד שורה ארוכה מאד של לכלוכים קשים ועקשניים במיוחד. מה יכול להיות הפתרון במקרים הללו?
 
התשובה היא פשוטה מאד - יוצרים קשר עם הצוות המקצוע של חברת א.ב.ס משה, ואנו מגיעים תוך זמן קצר עם מכונות ניקוי בקיטור, ומסירים את כל הלכלוכים העקשניים תוך זמן קצר!
 
לקבלת פרטים נוספים, הזמנת עבודה וקבלת הצעת מחיר, צרו אתנו קשר כבר עכשיו בטלפון 03-12315923.
 

איך הניקוי בקיטור שלנו עובד?

 
 
קצת על ניקוי בקיטור - לפני שתבינו מה היתרון בהזמנת חברת א.ב.סמשה, חשוב כמובן להבין, מהן בעצם הסגולות של ניקוי בקיטור באופן כללי. הקיטור הוא בעצם מים אשר חוממו ויוצאים החוצה בלחץ גבוה במיוחד. בשל תכונות החום והלחץ של הקיטור, הוא יכול בעצם להסיר חומרים ולפרק אותם בצורה הרבה יותר יעילה, מאשר מים. נכון להיום, משתמשים בשיטות הניקוי בקיטור לטובת הסרת לכלוכים מגוונים מאד - פטריות, עובש, שאריות מזון, גרפיטי, צבע, ועוד. כמו כן, הקיטור יעיל מאד בעבודה על משטחים מגוונים מאד - בין אם מדובר על אבן טבעית, עצים, קירות גבס, בטון, מתכות, ועוד. כל המשטחים הללו יכולים להיות מנוקים תוך זמן קצר עם המכשירים המתאימים לניקוי קיטור, וכמובן שהקיטור עצמו, לא פוגם בחומר הגלם, אלא רק מסלק ממנו את הלכלוך.
 
 
 
ניקוי בקיטור
 
 
 
למה לפנות לאנשי המקצוע? - כל אחד יכול לכאורה לקנות ערכת ניקוי בקיטור ולנקות בעצמו. בפועל, הצוות המקצועי של א.ב.סמשה יכול להביא.ב.סוצאות טובות פי כמה, מאשר ניסיון עצמאי להפעלה חובבנית. אל תשכחו שהמכשירים לניקוי קיטור ביתי, הם מכשירים זולים יחסית, שיעילותם נמוכה פי כמה, וגם התפעול שלהם לא בהכרח פשוט. אנשי המקצוע של א.ב.סמשה לעומת זאת הם אנשים שעובדים קודם כל עם מכשירי הניקיון המתקדמים והחזקים בעולם לניקיון באמצעות קיטור. מעבר לכך - יש להם ניסיון רב בתפעול המכשירים הללו, ובעבודה מהירה ויעילה מאד. המנקים של א.ב.סיודעים כיצד לעבוד עם משטחים שונים ובאיזו עוצמה להפעיל את המכשיר, ביחס ללכלוך ולבעיות נוספות שיש באזור. כך בעצם, הניקיון הוא מהיר ואיכותי, ולא מתבצעת פגיעה באף משטח.
 
חברת א.ב.סמשה מתנגדת לאמונה זו, ופועלת על מנת ליצור מודעות לניקיון חדרי מדרגות. בחברה מאמינים אומנם שהשימוש בחדר מדרגות קטן יותר בסופו של דבר בשעות היום, אך בזמן שכן משתמשים בו ראוי שיהיה נוח לרדת או לעלות בהן, במיוחד כאשר הפעילות הפיזית עצמה קשה לפעמים, למשל אחרי ארוחה.
 

ניסיון וניקיון ללא פשרות

 
חשוב מאד לזכור כי לחברת א.ב.ס משה יש ניסיון של שנים רבות בתחום הניקיון בכלל, ובתחום של ניקוי בקיטור בפרט. אנו עובדים מול לקוחות פרטיים לניקיון בתים דירות ומבני מגורים - ויש לנו גם ניסיון רב בעבודה מול המגזר העסקי ומול המגזר הציבורי. ניתן להזמין את שירותי הניקיון שלנו באופן חד פעמי, או באופן קבוע אם תרצו. הכל כדי שבסוף - המתחם יבריק.
 
ניקיון שטיחים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה • טל': 12315923 - 03 • נייד משה: 64314922 - 050 • נייד ישראל: 44314922 - 050 • פקס: 45344922 - 03 • דואל [email protected]