מכשירים אוטומטיים לניקיון - א.ב.ס משה חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

האם מכשירים אוטומטיים יכולים להחליף חברת ניקיון?

 

בשנים האחרונות, יותר ויותר תהליכים הופכים לאוטומטיים

 
 

 

אנחנו חיים בעולם שבו יותר ויותר תהליכים הופכים לאוטומטיים, והאדם נדרש לבצע פחות ופחות. יש לכך השלכות חיוביות ושליליות גם יחד, א.ב.סאין ספק שהחיים שלנו הופכים להרבה יותר נוחים פוטנציאלית – והעלייה הזאת ברמת החיים מתבטאת בתחומים רבים מאוד. החל במלאכות שקשורות למטבח ולבית, דרך עבודות מקצועיות שונות וכלה בתהליכי ייצור ותעשייה –העולם הופך לאוטומטי ואנחנו המרוויחים העיקריים. אחד התחומים עליהם חשוב לדבר בהקשר זה הוא תחום הניקיון.

 
 
 
מכשירי ניקיון אוטומטיים
 
 
 

ניקיון הוא אחד הצרכים הבסיסיים בכל מרחב מודרני

 

כל אחד מאתנו זקוק למרחב נקי בחיי היום יום שלו, בין אם מדובר בסביבה הביתית שלכם ובין אם מדובר במקום העבודה או במרחבים אחרים. אנחנו משקיעים לא מעט בניקיון – ובכדי להגיע לרמה איכותית של ניקיון אנחנו צריכים להקדיש לכך לא מעט זמן, ונדרשת גם לא מעט מיומנות. משום כך, רבים מאתנו פונים לאפשרות של חברת ניקיון, שמבצעת את עבודת הניקיון עבורנו על הצד הטוב ביותר, בין אם מדובר במרחב הביתי שלנו ובין אם מדובר במרחבים אחרים שעליהם אנחנו אחראיים. נשאלת השאלה – האם הגענו לשלב שבו מכשירים אוטומטיים יכולים להוות אלטרנטיבה לכך?

 

מכשירים אוטומטיים בתחום הניקיון – התפתחות חשובה ומהותית

 

מכשירי ניקיון אוטומטיים בהחלט קיימים כיום, ואף הופכים לשכיחים ולרלוונטיים יותר ויותר, וחשוב להכיר את המכשירים העיקריים הקיימים בשוק. כיום, מדובר במכשירים שהם בעיקרם מיועדים לניקיון יום יומי של אבק ולכלוך בסיסי, ולא משמשים עבור ניקיון יסודי יותר. אנחנו מדברים כמובן על משפחת מכשירי האיי רובוט – מכשירים שמבצעים שאיבת אבק בסיסית ושומרים על הניקיון הבסיסי באופן שגרתי. מכשירים אלה, גם המתקדמים והאיכותיים ביותר בשוק, עדיין לא יכולים לענות על כל הצרכים הרלוונטיים שלנו בתחום הניקיון.

 

בשביל ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, צריך חברה מקצועית

 

המכשירים האוטומטיים הקיימים כיום בתחום הניקיון מוגבלים בכמה וכמה אופנים. ראשית, הם מוגבלים לניקיון של הרצפה בלבד. שנית, הם בדרך כלל לא מבצעים שטיפה אלא אך ורק שאיבה של אבק ולכלוך. שלישית, הם לא יכולים להגיע לכל מרחב ופינה בצורה יעילה בדרך כלל, אלא רק מסייעים לנו לשמור על מצב בסיסי ונקי. לכן, בשביל ניקיון ברמה הגבוהה ביותר יש לכל הדעות צורך בחברת ניקיון – חברה שתוכל לשמור על הניקיון בצורה הטובה ביותר לא רק בשאיבת אבק ברצפה, שהיא הקטנה במלאכות שלה, אלא גם בשטיפה יסודית ובניקיון של כלחלק ומרחב בבית או במקום העבודה, כולל חלונות, פא.ב.סם, ארונות וכדומה. בהקשר זה,עדיין אין מענה אוטומטי שעולה על היכולת האנושית בתחום.

 

מכשירים אוטומטיים לא מחליפים עבודה מקצועית

 

מכשירי ניקיון אוטומטיים, הגם שמדובר בתחום מתפתח שהולך ונהיה מתקדם ואיכותי יותר עם כל שנה שעוברת, הם עדיין לא תחליף יעיל לעבודה של אנשי ניקיון איכותיים. הדבר לא אומר שאתם לא צריכים להשקיע במכשיר ניקיון אוטומטי – בהחלט מדובר בהשקעה איכותית שמסייעת לשמור על הניקיון וא.ב.ס גם להאריך את הזמן העובר בין הגעת המנקים המקצועיים – אך עדיין צריך לדעת להשקיע בחברת ניקיון שמעסיקה אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר בתחום.

 

א.ב.ס משה שרותי ניקיון ואחזקה בע"מ – מהחברות המובילות בשוק

 

חברת א.ב.ס משה שרותי ניקיון ואחזקה בע"מ נמנית על חברות הניקיון המובילות בשוק המקומי. מתוקף כך, החברה מקפידה לעשות שימוש אך ורק בחומרי ניקוי ובמכשירי ניקוי העומדים בכל תווי התקן הנדרשים. 

שימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים או במכשירים שאינם עומדים בתווי התקן והבטיחות הרלוונטיים עלול לגרום לנזק רב, לרכוש ולנפש. לאור זאת, חשוב להיעזר אך ורק בשירותיה של חברת ניקיון וותיקה,מקצועית ואמינה דוגמת א.ב.ס משה שרותי ניקיון ואחזקה בע"מ. 

 
לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות חייגו 072-3227209
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]