ליטוש מרצפות - א.ב.סמשה, ליטוש לכל סוגי המרצפות
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ליטוש מרצפות

 
ליטוש מרצפות הינו שירות שיכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף, א.ב.סלפני שמזמינים אותו צריך קודם לדעת מה התהליך אותו אתם תעברו ואף חשוב מכך, לבחור את החברה המקצועית והמתאימה ביותר לעבודה - כמו חברת א.ב.ס משה אשר מספקת ליטוש מרצפות.
 
חברת א.ב.ס משה מתחייבת על איכות עבודה גבוהה ומבצעת. החברה מעסיקה צוות עובדים אשר מחוייב להענקת השירות הבלתי מתפשר לחברות ולארגונים. מקצועיות החברה באה לידי ביטוי לא רק בליטוש מרצפות, אלא בעבודות ניקיון רבות נוספות אשר מראות על הניסיון והמוניטין אשר הספיקה לצבור.
 
צלצלו עכשיו - 12315923 - 03
 
 

תהליך ליטוש מרצפות

 
 
 

 
 
 
ליטוש מרצפות הינו תהליך הבנוי מכמה שלבים, שלבים אלו צריכים להיעשות בסדר המוצג ובצורה רציפה על מנת להגיע לתוצאות מושלמות:
 
 
  • הכנה – השלב הראשון שבו מנקים את האריחים ויוצרים ביניהם רווח.

  • מילוי - שלב שנמשך כמה שעות אשר כולל מילוי של דבק בין האריחים, הדבק מותאם לצבע האריח.

  • ליטוש – שימוש במשטח פוליש לשם יצירת מבנה אחיד בכל החדר. לא מומלץ לעשות ליטוש מרצפות במרכז החדר בלבד.

  • הברקה – שלב מסוכן אם לא מבוצע כמו שצריך. הלקוח בוחר את סוג ההברקה.

  • איטום – השלב האחרון אשר שומר על הגוון והמראה שנוצר למשך שנים.
 
 
 
ליטוש מרצפות
 
 
 

מקצועיות לפני הכל

 
חברת א.ב.ס משה פועלת כבר מספר שנים ועושה ליטוש מרצפות. החברה מאמינה שליטוש טוב יכול למשוך את הלקוחות שלהם ולגרום להם לחשוב דברים טובים עליכם. אין זה סוד שאנשים נוטים להעריך ניקיון של משרדים, וכאשר מגיעים לפגישה בוחנים האם המשרד נקי או מלוכלך. לרוב הרושם שנוצר מהמשרד משליך אוטומטית על האדם המנהל אותו, לכן אם אתם רוצים שהלקוחות יחשבו שאתם מבישראלם, מומלץ לעשות ליטוש מרצפות.
 
א.ב.סלא רק ללקוחות הליטוש יותר ערך, אלא גם לעובדי החברה אשר נהנים מאווירה טובה ונקיה. אווירה טובה מדבקת ומשפיעה גם על ביצועי העובדים וגם על הסיפוק שלהם ממקום העבודה.
 

בסביבה הקרובה אליכם

 
א.ב.ס משה מספקת את שירותי הניקיון במיוחד לחברות, אנשים וארגונים במרכז. למרות שליטוש מרצפות בתל אביב יכול להיות דבר מורכב בגלל פקקי התנועה, חברת א.ב.ס משה כבר למדה בא.ב.ס שעות להגיע לכל אזור וזאת בהתאמה לדרישות הלקוחות והן לעומסי התנועה. בזכות הניסיון רב השנים, ההתחייבות, המקצועיות והאחריות – חברת א.ב.ס משה היא החברה האופטימלית למשימות הניקיון שלכם.
 
השאירו פרטים באתר או צרו קשר עם נציגי החברה בהקדם.
 
לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות חייגו 12315923 - 03
 
חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה • טל': 12315923 - 03 • נייד משה: 64314922 - 050 • נייד ישראל: 44314922 - 050 • פקס: 45344922 - 03 • דואל [email protected]