כיצד מנקים ספה מבד - א.ב.ס משה חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי ספות מבד

 
 

הספות הנפוצות בישראל

אנשים רבים חולמים על ספות מעור וללא ספק אלו הן הספות האיכותיות ביותר שיש. עם זאת, למרות כל האהבה והפרסום של ספות מעור איטלקי בצבעים וסגנונות שונים הספות הנפוצות ביותר בישראל הן ספות מבד בגלל המחיר. ספות מבד עולות הרבה פחות ולפעמים הן פשוט משתלבות טוב יותר בדקורציה מאשר ספות מעור או ספות אחרות. אחת הצרות שכל אחד מכיר היא כשהספה מתלכלכת ויש צורך לנקות אותה. 
כל שנייה חשובה ונדמה שאנחנו לא תמיד יודעים מה לעשות, האם לנגב מיד, האם זה רק יעשה יותר נזק,האם לייבש או האם פשוט לעזוב את הכתם לנקות אותו שהוא יבש אבל אל דאגה אם רכשתם את הספה מהאתר elbari.co.il כל מה שאתם צריכים לעשות זה לנגב באמצעות מגבון לח ולאחר מכן לייבש בעזרת מטלית נקייה. ניקיון בתים לא יהיה מוצלח בלי הידע כיצד לנקות ספה מבד בצורה נכונה וחשוב מאוד לפעול לפי ההוראות.

 
 
 
ניקיון בתים
 
 

כיצד מנקים ספה מבד?

 

  • השלב הכי חשוב בניקיון בתים באופן כללי הוא ב אל תקשיב להוראות. במידה ויש לכם שטיח, ספה, כורסה או כל מוצר אחר שיכול להתלכלך או להיהרס, חשוב מאוד להכיר את ההוראות של היצרן לגבי הניקיון או התפעול של המכשירים או הרהיטים הללו, כולל גם ניקיון ספות מבד. אם תשאלו ברגע קניית הספה כיצד צריך לנקות אותה יכול להיות שתגלו שיש חומרים שלא מומלצים לניקוי הספה. חשוב מאוד לפעול לפי ההוראות ולהשתמש רק בחומרים טובים כדי לא.ב.סשות נזק ובכל מקרה תמיד לנסות חומר ניקיון מסוים בחלק אחר של הספה שאינו בולט.

  • ספות מבד סופגות לכלוך רב כיוון שהמרקם שלהם מכיל מרווחים גדולים יותר מאשר ספות עור. אם מדובר בכתמי מים מומלץ להיעזר בסבון כלים ומים ולטפוח על הכתם טפיחות עדינות ולהעלים אותו בעדינות. אם מדובר בכתמי שמן רציניים יותר אפשר להשתמש במים וחומץ ולהספיג את התערובת בכתם עצמו. לאחר מכן יש לשפשף היטב את הכתם בעזרת מברשת קטנה ולייבש.

 

לייבש היטב אחרי הניקוי

 

לא משנה באיזו טכניקה בחרתם להשתמש, גם אם השתמשתם בחומרי ניקוי שמומלצים לניקיון בתים, חשוב מאוד לייבש היטב את האזור. במידה ולא תייבשו את ספת הבד שלכם אתם תגלו שהיא צוברת לכלוך רב שיידבקו למים ואז הצבע באותו אזור של הכתם יהיה שונה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]