כיצד מנקים כתמים ברצפת גרניט פורצלן - א.ב.ס משה חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיצד מנקים כתמים ברצפת גרניט פורצלן

 
 

כיצד נוצרים כתמים ברצפת גרניט פורצלן

אדם אשר לא התקין בביתו רצפת גרניט פורצלן אינו מודע לרמת התחזוקה והניקוי שהיא דורשת. רצפת גרניט פורצלן ידועה ביכולתה לאסוף לחיקה כל פירור מזון וכל טיפת נוזל, גם ימים בודדים בתום הניקוי האחרון. 

בעת ניקוי של רצפת גרניט פורצלן בחומר ניקוי שאינו מתאים לה, כמו גם בעת ניקוי באופן שגוי, ניתן לפגוע ברצפה או להתייאש כליל מן הניסיונות. במאמר הבא נפרט כיצד לנקות כראוי רצפת גרניט פורצלן. 
 
 
חברת ניקיון
 
 

כיצד מנקים כתמים ברצפת גרניט פורצלן

 

  • השתמשו בחומרים המכילים ווקס בריכוז נכון: טעות נפוצה הינה השימוש בחומרי ניקוי לרצפות המכילים ווקס שאינו מתאים לרצפת גרניט פורצלן, או ווקס בריכוז גבוה מן הנדרש. באופן זה, שכבת הלכלוך המצטברת על הרצפה אינה מתנקה כנדרש, ומוכתמת ביתר קלות בהמשך.
  • רכשו חומרי ניקוי אשר מתאימים לרצפה: הקפידו לרכוש אך ורק חומרי ניקוי המתאימים בבירור לרצפות גרניט פורצלן. ריכוז החומרים שלהם יאפשר הסרה אידיאלית של הלכלוך, בעת ביצוע ניקוי ראוי ויסודי.  
  • מרחו סילר דוחה שומן בתום הניקוי: מומלץ מאוד למרוח סילר ייעודי לרצפות גרניט פורצלן, אשר יידחה שומן ולכלוך עתידי שעלול להיווצר על הרצפה. כך תוכלו לנקות את הרצפה בתדירות נמוכה יותר.
  • הקפידו על רצפה מצופה לכה: רצפת גרניט פורצלן המצופה בלכה שקופה כשכבת מגן, שומרת היטב על החומר ומאפשרת ניקוי קל יותר שלה. העדיפו רצפת גרניט פורצלן המצופה בלכה, על פני כזו שאינה. 

 

ניקוי רצפות אינו משימה פשוטה

 

במידה וקראתם אתה נאמר לעיל בעין בוחנת ומחשבות מבולבלות, ייתכן כי תעדיפו להעביר את המשימה לאדם אחר, ולשכור לביצוע המשימה חברת ניקיון מקצועית. חברת ניקיון תוכל לנקות את רצפת הגרניט שלכם בהקפדה וביסודיות, לחסוך מכם מאמץ פיזי ורגשי מיותר ולהנעים את שהותכם בביתכם. 

כל חברת ניקיון מחזיקה בחומרים הדרושים לניקוי רצפת גרניט פורצלן, ותוכל למרוח חומרי קיבוע ייעודיים בתום פעולת הניקוי. הקפידו על שימוש בחומרים המכילים ווקס בריכוז נכון ומיועדים לשימוש על גבי רצפת פורצלן. מרחו סילר בתום הניקוי והקפידו על רכישת רצפה המצופה בשכבת מגן. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]