טיפים לניקיון חלונות מחברת ניקיון - א.ב.ס משה ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפים לניקיון חלונות מחברת ניקיון

 

ניקיון לא מושלם בלי ניקיון חלונות איכותי

 
 

 

אם החלטתם לנקות את הבית לחגים, לכבוד השבת או סתם כי הבית פשוט הגיע למצב קיצוני והגיע הזמן להחזיר לו את הרעננות, הניקיון היסודי חייב לכלול את כל החלקים בבית כולל חלק שאנשים רבים לא כל כך אוהבים, החלונות. ניקיון חלונות מאז ומתמיד הייתה צרה של אנשים רבים בגלל שאף פעם החלון לא ייראה מושלם. אם יש לכם פרפקציוניזם מוגזם ככל הנראה משימת ניקוי החלונות היא.ב.ס בשבילכם כיוון שבכל מעבר של מטלית או מגבון קטן תמיד יהיה סימן קטן על החלון שיזכיר לנו שאי אפשר לנקות אותו בצורה מושלמת. ועדיין, ניקוי חלונות הוא תורה שלמה וחשוב לבצע אותה כמו שצריך כדי למזער כמה שיותר את הכתמים.

 
 
 
טיפים לניקוי חלונות
 
 
 

מדוע חשוב כל כך לנקות חלונות?

 

ניקוי חלונות הוא אחד השלבים החשובים ביותר בניקיון בבית כיוון שחלון לא נקי מכער את כל האווירה. גם אם תשקיעו בסלון את הנשמה שלכם ותחשבו שזהו, כבר סיימתם ואפשר להיזרק על הספה ולנוח מעט, אתם תגלו מהר מאוד שכל עוד החלון לא שקוף לחלוטין ומבריק הבית שלכם לא ייראה מושלם כמו שחשבתם. ניקוי חלונות בחדרי ילדים, בסלון ובעיקר כאשר יש חלונות גדולים שמכניסים אור רב לבית חשוב לנקות בצורה יסודית מידי שבוע ולא רק כשמבצעים ניקיון יסודי.

 

איך אפשר לנקות חלונות בצורה יעילה?

 

· ניקוי חלונות בצורה יעילה היא.ב.ס משימה פשוטה כמו שנדמה. הטיפ הראשון הוא הוצאת החלונות מהמסילות שלהם. אם מדובר בחלון שנמצא בקומה קרקע או חלון הזזה כלשהו למשל ביציאה למרפסת ניתן פשוט לנקות אותו משני הצדדים על ידי מעבר לצד השני. במידה ומדובר בחלון שאי אפשר להגיע לצד השני אל תנסו לנקות אותו כשאתם מחוץ לחלון, תוציאו אותו בעדינות ותבקשו עזרה או חיפוי אם צריך.

· אחרי שהוצאתם את החלונות בזהירות חשוב להשתמש בשני כלים, האמצעי איתו תנקו והחומר איתו תנקו. נתחיל מהאמצעי איתו תנקו שבשום פנים ואופן לא יכול להיות משהו שיגרום לחלון להישרט. לא מגבת שלא מיועדת לניקוי זכוכית ובטח שלא סקוטש. מומלץ להשתמש במגבת לניקוי חלונות או במטלית רכה וגם אז לא.ב.סחוץ לחיצות חזקות מידי.

· מומלץ לרכוש חומר ניקוי שמיועד לניקוי של משטחי זכוכית. כשמנקים חלונות חלק מהסבון יכול להישאר על הזכוכית שהיא משטח חלק מאוד והוא פשוט יימרח עליה עוד ועוד בלי שתוכלו להסיר אותו. חומר מיועד לניקוי חלונות שמגיע בתרסיס ינקה היטב. מספיק להשפריץ כמהפעמים בודדות בלי צורך לפוצץ את החלון בחומר ניקוי ובחלק מהפעמים מומלץ להשפריץ על המטלית עצמה.

· כשמנקים חלונות חשוב להתחיל מלמעלה למטה. אנשים רבים מתחילים מלמטה בטעות ואז יוצא מצב שכל פעם שהם עולים לחלק העליון המים נוזלים למטה ומלכלכים שוב. אמנם המים הם חלק עיקרי בכל ניקיון אך הם גם צוברים עוד לכלוך כי הם מאוד דביקים ולכן חשוב להתחיל מהחלקים העליונים תמיד.

 

ייבוש החלונות כדי שהלכלוך לא יחזור

 

אחרי שמבצעים ניקיון חלונות המשימה לא נגמרה והגיע הזמן לייבש אותם.זה השלב שאנשים רבים מתעצלים ומזלזלים מה שנותן להם חלונות לא נקיים כבר אחרי שעה.החלון שלכם אמנם נקי ומצוחצח א.ב.סלא משנה כמה ייבשתם אותו היטב עם מטלית יבשה אועם מגבת ייעודית, ברגע שתציבו את החלון במקומו הרוח תפגע בו עם אבק מבחוץ והאבקפשוט יידבק למשטח. ייבוש טוטאלי של החלון עד כמה שניתן תמיד יהיה קודם להחזרה שלולמסילה.

 

א.ב.סמשה – לניקיון ברמה הגבוהה ביותר

 

אם אתם מחפשים חברת ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, שתעשה ניקוי  יסודי ומקיף לכל החלונות שלכם, בין אם בבית או במקום העבודה, א.ב.סמשה עונים לכם בדיוק על הצורך הזה. פנו אלינו ותאמו אתנו את היקף הניקיון שנחוץ לכם – ותזכו למענה מקצועי!

 
לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות חייגו 072-3227209
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]