התמודדות עם הצפה - א.ב.ס משה חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך מתמודדים עם הצפה?

 
 
הצנרת ישנה? בצעו איתור נזילות ואל תתנו להצפה להפתיע אתכם: עם חברת א.ב.ס משה שרותי ניקיון ואחזקה בע"מ תוכלו להתמודד בהצלחה עם כל סוגי ההצפות. 
 
חייגו 072-3227209 ותקבלו הצעת מחיר מיוחדת.
 
באמצעות איתור נזילות ניתן לזהות את הגורם העיקרי לבעיות רטיבות בתקרה, בקירות או מתחת לריצוף. אף על פי כן, הקושי העיקרי הוא בהתמודדות עם הצפות קיימות.
 
 
 
א.ב.ס ניקיון אחרי שיפוץ
 
 
 

הצפה- כמה עיצות לטיפול מהיר

 
א. סגרו את ברז המים – כדאי שתדעו כל הזמן היכן נמצא ברז המים הראשי. סגרו אותו מיד עם תחילת ההצפה וודאו שהנזילה לא ממשיכה.

ב. נקזו את המים הקיימים – מנעו מהמים לחדור את הקירות, התקרה או הריצוף ונקזו אותם בצורה מסודרת. השתמשו במרזבים במידה וההצפה מתרחשת בגג, או בפתחי הביוב אם הנזילה היא בתוך הבית.

ג. השתמשו בציוד יניקה וחומרים אנטי בקטריאליים – שואבי מים ומכשירי יניקה יכולים להתמודד עם כמויות מים גדולות. במידה ואין לכם ציוד מן הסוג הזה, פנו אל הנציגים שלנו ונעמוד לרשותכם עם פתרון איכותי. בנוסף, נעזור לכם לייבש שטיחים או ריפודים ונציע חומרים אנטי בקטריאליים לסילוק ריחות עובש.
 

מה הקשר בין איתור נזילות לטיפול בהצפות?

 
מי שרוצה להימנע מהצפות צריך לבצע איתור נזילות. צרו קשר עם אנשי מקצוע ותוכלו לאתר בעיות ללא צורך בשבירות קירות. בקשו מחברות העוסקות בתחום להשתמש בציוד תרמי כדי לזהות צנרת סדוקה, סתימות ועוד.
 
אנחנו בחברת א.ב.ס משה שרותי ניקיון ואחזקה בע"מ פועלים במשך 24 שעות ביממה ומטפלים בכל סוגי ההצפות. צרו קשר עם הנציגים שלנו ותוכלו למנוע נזקים בלתי הפיכים. יש הצפה בבית או בעסק? חייגו עכשיו 072-3227209 ונעמוד לרשותכם בהקדם!
 
לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות חייגו 072-3227209
 
חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]