מדריך לניקוי חלונות ותריסים ביעילות - א.ב.ס משה חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

המדריך לניקוי חלונות ותריסים ביעילות

 
 

 

אחת ממשימות הניקיון הקשות ביותר הוא ניקיון חלונות. יש אנשים שמוותרים עליהם ומאמינים לעצמם כאשר הם מתרצים ש"נדחה את הניקיון לשבוע הבא" ויש כאלו שבגלוי מודים שהם לא מתכוונים לנקות, לא את החלונות ולא את התריסים. האם הניקיון קשה עד כדי כך. לא אחרי שתקראו את המדריך הבא. 

 
 
 
מדריך לניקוי חלונות ותריסים ביעילות
 
 
 

לבחור את החומרים הנכונים

 

כל מי שיודע לנקות באופן מקצועי או מי שפשוט מבין דבר או שניים מעל לידע הבסיסי, יודע שניקיון טוב מתחיל בחומרי ניקיון טובים. אם לא תתאימו את חומרי הניקיון למה שאתם מנקים, לא רק שהניקיון לא יהיה מושלם אלא שאתם עלולים ליצור נזק רציני. לניקוי תריסים וחלונות רצוי להשתמש בחומרים על בסיס סיליקון. נכון, חומרי הניקיון האלו בדרך כלל יותר יקרים מחומרי ניקיון אחרים אך חומרי ניקוי אלו יבטיחו לכם ניקיון איכותי ותוצאות טובות יותר, ובכל מקרה תשתמשו בהם פעם בשבוע או שבועיים ולהוציא קצת יותר מהכיס למראה נקי באמת לזכוכית, זו תמורה הולמת ביותר. 

 

קודם כל מסירים לכלוך קשיח

 

בין אם מדובר על ניקיון לתריסים או לחלונות, לפני שאתם מתחילים להרטיב את כל העניינים חשוב מאוד להסיר את כל הלכלוך היבש ובעיקר את הלכלוך הדביק שהתקשה עליהם. יכול להיות שזו מדבקה שהילדים הדביקו ויכול להיות שזה סתם אבק שנדבק לחלון או לתריס באופן טבעי, וזה הזמן להסיר אותם. תוכלו להשתמש במים חמים כדי שימיסו אותם אך לא.ב.סני שתעבירו מטלית יבשה כדי לנקות את כל האבק, שעם המים יתערבב וייצור כתמים שייצרו לכם עוד עבודה.

 

לנקות מלמעלה למטה

 


גם לניקיון לחלונות וגם לניקוי תריסים יש להתחיל מלמעלה למטה. זה יכול להישמע לכם עכשיו ככלל די ברור שאפילו לא צריך לציין אך יש כל כך הרבה אנשים ששכחו מזה ובאחרית דבר התעצבנו, כי הם למעשה מנקים כפול. תמיד תדאגו לנקות תחילה את החלקים העליונים ורק כאשר הם נקיים לחלוטין להמשיך לנקות את החלקים התחתונים, שכן אם תנקו הפוך, המים ינזלו עד למטה וילכלכו בשנית.

 

להוציא מה שאפשר להוציא

 


לנקות חלון כאשר הוא עדיין במסילה זו משימה קשה ואף מסוכנת, במידה ואתם גרים בקומה גבוהה. אל תנסו לנקות אותו בצורה הזו ואל תנקו את החלק הפנימי בלבד כי זה יהיה ניקיון חסר משמעות. תיעזרו במישהו חסון שיעזור לכם להוריד אותו אם אתם לא מצליחים לעשות זאת בבטחה לבדכם ותנקו אותו כאשר הוא מאוזן, כאשר זהו הניקיון האידיאלי. אל תחזיקו אותו לפני שהוא מתייבש כי כאשר הוא.ב.ס, הוא רק יספוג לכלוך רב יותר.

 

אל תשכחו לנקות את המסילות והמנוע

 

כדי לנקות את התריסים והחלונות בצורה מושלמת אסור לשכוח את החלקים החשובים ביותר שלהם, אלו שלכלוך בהם יכול גם לפגוע בפעילותם. המנוע של התריסים,בין אם מדובר במנוע מכני או מנוע חשמלי, חייב לעבור ניקוי, כמו גם המסילות של החלון. זה לא הזמן להתעצל, ניקיון חד או דו שבועי אמור להספיק.

 

א.ב.ס משה שרותי ניקיון ואחזקה בע"מ – תנו למקצוענים לנקות בשבילכם

 

התריסים והחלונות שלכם יכולים להיות הרבה יותר נקיים אם הצוות שלנו ב-א.משה ניקיון ואחזקה בע"מ ייכנס לתמונה! אנו מבצעים את כל סוגי הניקיונות כבר שנים רבות והניסיון שלנו עושה את שלו. מאות לקוחות מרוצים יכולים להעיד בהמלצות שלהן וגם אתם יכולים לקבל שירות אישי ואדיב עם המחירים הכי משתלמים שיש, ומקצועיות שמוכחת בשיאה בכל פעם מחדש.
פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לניקיון הכי טוב שיש, גם לתריסים וגם לחלונות!

 
לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות חייגו 072-3227209
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]