היתרונות באחזקת מבנים על ידי חברת ניקיון - א.ב.ס משה חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

היתרונות באחזקת מבנים על ידי חברת ניקיון

 
 

בניינים מרובי דירות והבעיות באחזקתם

רוב הבנייה בישראל מעתה ועד א.ב.ס תהיה בנייה רוויה כאשר האידיאל הוא כמה שיותר דירות בכמה שפחות שטח. מידי שנה אנו רואים יותר ויותר בניינים רבי מגורים בערים השונות אך חסרון אחד בולט בשיטה זו: אחזקת המבנים. כאשר יש דיירים רבים יש קושי בניהול ועד הבית ויש קושי במציאת אנשי אבטחה מתאימים במידת הצורך,שירותי ניקיון לחדרי המדרגות ולסילוק האשפה ועוד. 
אמנם חברות ניקיון רבות מתעסקות בניקיון בתים בלבד אך חלק מהחברות מציעות שירותי אחזקת מבנים שיעשו את השינוי ויקנו חוסר דאגות לכל דיירי הבניין.
 
 
 
חברת ניקיון לאחזקת מבנים
 
 

אחזקת מבנים שוטפת בכל עת

 

חברת ניקיון שנותנת שירותי אחזקת מבנים מבצעת את העבודה באופן שוטף ולא רק מתי שמתבקש על ידי ועד הבית. העבודה מתבצעת בשעות קבועות ובימים מסודרים,לפי הנוחות של הדיירים עצמם. כך המבנה נשמר בצורה מיטבית, נשאר נקי ומצוחצח ומעלה את איכות חייהם של כולם.

דבר נוסף שמהווה יתרון באחזקת מבנים על ידי חברת ניקיון הוא שהחברה מקצועית בכל מה שקשור לניקיון של רצפות שונות, לכלוך במקומות גבוהים, פוליש לרצפה ושירותים נוספים שרק חברת ניקיון מקצועית יכולה לבצע בצורה איכותית. החברה גם מגיעה עם כל הציוד הרלוונטי לגבי הניקוי ומנקה בצורה בטיחותית גם כשמדובר במדרגות ובמעליות.

 

ריכוז האחריות תורם ליעילות

 

אחזקת מבנים היא תחום מקיף שכולל בתוכו מספר רב של תחומים למשל ניקוי עבודות גינון, ניקוי עבודות שיפוצים ועוד. ככל שיהיו יותר חברות שנכנסות לתמונה שכול אחת מתעסקת בתחומה אנחנו יכולים לקבל בלגן אחד גדול שיהיה כאב ראש לכל מי שאחראי על ההזמנות השונות וההיכרות עם בעלי המקצוע שמגיעים לעבודה בבניין. בסופו של דבר, מעבר לניקיון בתים וניקיון חדרי המדרגות באופן שוטף, חברת ניקיון מגיעה ברוב המקרים גם כשמדובר בשיפוץ וגם כשמדובר בעבודות גינון, כדי לסלק את הגזם שנשאר ועוד. 

לכן בהיותה הבסיס להכול, חברת ניקיון שתדאג לאחזקת מבנים היא האפשרות הטובה והמסודרת ביותר מכל האפשרויות האחרות. גם מי שתוהה על כדאיות התשלום לחברה מסוימת לניהול הבניין, חשוב לזכור שמדובר באיכות חיים של עשרות משפחות וצד חיצוני שיהיה אחראי על התחזוקה הוא צעד נוכחי.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]