איך להבריק רצפה ישנה - א.ב.ס משה חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך להבריק רצפה ישנה

 
 

לתת מראה רענן למקומות ישנים
כשאתם נכנסים לתוך חלל מסוים ורואים עד כמה הוא ישן ולא נעים להיות בו יכול להיות שיעלה לכם בראש שמשימת הניקיון פה היא כמעט בלתי אפשרית וצריך לעבוד ימים כלילות כדי לתת לו מראה ראוי למחיה. 

המקרים הללו יכולים להתרחש כשאנו נכנסים למרתף שלא נכנסו אליו זמן רב, בכניסה לבית ישן או לא.ב.ס תצוגה נטוש ועוד מקומות רבים. חלק ניכר מהמקום ייראה לכם ישן לא בגלל תאורה לקויה ולא בגלל כתמים בקירות אלא פשוט בגלל הרצפה שלו. רצפה ישנה יכולה להקנות למקום עיצוב נוראי וניקיון ופוליש יכולים לפתור את הבעיה תוך זמן קצר.
 
 
 
ניקיון ופוליש
 
 

ניקיון ופוליש פותרים כל בעיה

 

  • על ידי ניקיון יסודי אפשר להשיג תוצאות מרשימות בזמן קצר. אמנם אף אחד לא אוהב לנקות אך בסופו של דבר הניקיון הוא בלתי נמנע ואם אין לכם זמן או יכולת לנקות לבדכם, חברתנו תשמח לעמוד לשירותכם ולהבריק את המקום במקצועיות.

  • בלי פוליש לרצפה אי אפשר לסיים את העבודה באופן מושלם. מכונות פוליש הן מכונות קטנות שמבריקות רצפות ישנות ביעילות והתוצאות מדהימות. מכונות פוליש מבריקות את הרצפה לאחר ניקיון יסודי שלהן וכך הרצפה נראית מבריקה כא.ב.ס זה הרגע התקינו אותה. אין צורך לבצע ניקיון ופוליש יסודיים כל שבוע אך החזקת מכונת פוליש או ביצוע של פוליש על ידי חברת ניקיון אחת לתקופה תשמור על הרצפה כא.ב.ס היא חדשה לכל שנותיה.

 

פוליש שמתאים לכל הרצפות

 

פוליש לרצפה יכול להתאים לכל רצפה שהיא. פרקט, מרצפות טרצו ישנות,מרצפות גדולות ועוד. יש כמה סוגי פוליש ביניהם פוליש וקס או פוליש אקרילי וחשוב מאוד לבחור את הפוליש הנכון למטרה שאתם רוצים לבצע אותו. ישנם פולישים שמבישראלם יותר וישנם פולישים פשוטים יותר שיגרמו לרצפה להיות חדשה אך לא מאוד בוהקת. חשוב מאוד לבצע את הפוליש עם ידע כיוון שניקיון ופוליש שמבוצעים בצורה חובבנית יכולים אפילו לפגוע ברצפה.

בהצלחה!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לוטם 61, חדרה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-45344922 • דואל [email protected]